Відступ із Херсона став черговою стратегічною невдачею Росії

Відступ із Херсона став черговою стратегічною невдачею Росії

Очільник Міноборони Великої Британії назвав відступ російських військових із Херсона «черговою стратегічною невдачею».

Про це йдеться у заяві міністра оборони Великої Британії Бена Воллеса, опублікованій на сайті Міністерства оборони держави.

Зі слів Бена Воллеса, РФ вдалося виконати лише одну з основних цілей — тимчасово окупувати Херсон. Однак пілся відступу на лівобережжя області напруга у російському соціумі буде зростати.

Міністр додав, що армія РФ зазнала «величезних втрат» щодо особового складу внаслідок війни, та зазначив, що Україна й надалі чинитиме тиск.

«Велика Британія й міжнародна спільнота продовжать підтримувати їх [українців — прим. ред.]. У той час як ми вітаємо виведення військ [із Херсону – прим. ред.], ніхто не буде недооцінювати загрозу, яку становить РФ», - зазначив Бен Воллес.

Нагадаємо, 11 листопада ГУР МО України повідомило, що до Херсона заходять частини ЗСУ. Згодом Зеленський у вечірньому зверненні повідомив, що українські підрозділи вже перебувають у місті.

12 листопада у ISW зазначили, що українські війська завершують звільнення правобережжя Херсонської області після відступу російських солдат.

Фото: Генеральний штаб ЗСУ