Редакційна політика

Незалежність

Свідомі — це незалежне медіа, яке існує шляхом фінансової підтримки читачів та донорів, а також з рекламних матеріалів. 

Висловлювання позиції редакції 

Редакція залишає за собою право висловити позицію щодо незаконних переслідувань та арештів, посилаючись на законодавство України та права людини, а також щодо дій медійників, які суперечать журналістським стандартам та етичному кодексу.  

Свобода слова

Редакція «Свідомі» дотримується стандарту балансу думок, проте не висвітлює ідеї, які суперечать Закону України та можуть бути загрозою суверенітету. 

Робота з джерелами 

Редакція зберігає анонімність лише у випадку висвітлення особистої людини, якщо їй може загрожувати небезпека у випадку оприлюднення даних (наприклад, людина перебуває на тимчасово окупованій території). В інших випадках наші джерела інформації є публічними. 

Цінності редакції 

Команда створює матеріали, які просувають цінності нашого медіа, а саме: демократію, права людини, права корінних народів України, суверенітет України, інститут репутації, рівність, верховенство права, свободу.

Робота з помилками 

Редакція відповідально ставиться до контенту, який створює. Ми виправляємо будь-які помилки, що помічаємо, та повідомляємо про них читачам.  

Точність і достовірність важливіші за сенсаційність 

Своїм пріоритетом медіа визначає достовірність інформації, яку подає. Сенсаційність у наших матеріалах не є першочерговою. 

Реклама

Весь комерційний контент маркується як співпраця.