Велика Британія надасть новий пакет військової допомоги Україні

Велика Британія надасть новий пакет військової допомоги Україні

Уряд Британії надасть Україні понад 70 бойових машин і транспорт для матеріально-технічного забезпечення. 

Про це повідомили в британському уряді.

У межах нового пакету допомоги Велика Британія також поставить Україні тисячі додаткових боєприпасів для Challenger 2 та виділить близько 64,7 млн доларів на ремонт техніки. 

Транспортні засоби британської армії передадуть Україні для перевезення боєприпасів і обладнання, евакуації поранених військових. 

За словами прем'єра Ріші Сунака, Сполучене Королівство і союзники посилюють офіційні домовленості щодо захисту України в довгостроковій перспективі.

«Підтримка прогресу України на шляху до членства в НАТО в поєднанні з формальними, багатосторонніми та двосторонніми угодами та переважною підтримкою членів НАТО надішле сильний сигнал президенту Путіну та поверне мир у Європу», — сказав Ріші Сунак.

Нагадаємо, 13 червня уряд Великої Британії анонсував передачу Україні нового пакета військової допомоги з протиповітряної оборони на суму 115 мільйонів доларів. 

У травні британський премʼєр Ріші Сунак оголосив про передачу Україні ударних безпілотників великого радіуса дії та ракет для ППО. 

11 травня стало відомо про передачу Великої Британії крилатих ракет дальнього радіуса дії «Storm Shadow» для України. Storm Shadow — це крилата ракета великої дальності, розроблена спільно Великою Британією і Францією. Її зазвичай запускають з повітря. 

Фото: Getty Images