Турецька компанія, яка продала Україні військові куртки за завищеною ціною, належала племіннику нардепа Касая

Турецька компанія, яка продала Україні військові куртки за завищеною ціною, належала племіннику нардепа Касая

Народний депутат Геннадій Касай стверджує, що не знав про бізнес свого племінника-гандболіста в Туреччині. 

Про це свідчить розслідування «Української правди».

Геннадій Касай — народний депутат, член фракції «Слуга народу» та Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки. У нього є племінник Олександр Касай, професійний гандболіст. 

«Українська правда» встановила, що Олександр Касай був співзасновником турецької компанії «Vector avia», хоча наразі згадки про нього з реєстру видалені.

Нагадаємо, ця компанія потрапила у скандал після того, як продала Міністерству оборони України легкі жакети за ціною зимових курток. По дорозі з Туреччини у документах товар змінив назву, а також ціну. Київський науково-дослідний інститут судових експертиз зробив висновок, що одяг, який поставили за цим договором, неможливо використовувати за призначенням.

У коментарі УП нардеп Касай заявив, що лише нещодавно дізнався про причетність свого племінника до цього бізнесу. Народний депутат також сказав, що наразі його родич більше не має відношення до компанії. Проте скандальна поставка курток відбулася ще тоді, коли гандболіст був співзасновником бізнесу.

Фото: Генеральний штаб ЗСУ