Суд на Закарпатті вдруге переніс розгляд справи про зґвалтування неповнолітньої

Суд на Закарпатті вдруге переніс розгляд справи про зґвалтування неповнолітньої

Закарпатський апеляційний суд вдруге переніс засідання у справі про зґвалтування неповнолітньої дівчинки, що сталося літом 2021 року на Закарпатті.

Про це «Свідомим» повідомили у юридичній компанії «Міллер», адвокати якої є одними з представників потерпілої.

2 серпня у Закарпатському апеляційному суді мав початися розгляд скарг у справі зґвалтування дівчинки. Однак засідання перенесли через те, що обвинувачені у день засідання вирішили залучили ще двох адвокатів. 

В компанії «Міллер» припускають, що таким чином сторона обвинувачення хоче затягнути розгляду справи, оскільки адвокатам треба час, щоб ознайомитися з матеріалами кримінального провадження. 

Це вже не перший випадок, коли судове засідання переноситься. 6 червня напередодні першого судового засідання адвокат обвинувачених хлопців нібито захворів.

«Причини з яких адвокатів не можна було залучити за більш ніж два місяці, які спливли з дня попереднього засідання, обвинувачені обґрунтували тим, що ніхто не хотів братись за справу», — додали в компанії 

Наступне засідання у справі має відбутися вже 3 серпня.

Нагадаємо 16 березня 2023 року Воловецький суд Закарпатської області дав умовний термін трьом підліткам, що вчинили сексуальне насильство над неповнолітньою дівчинкою. Частину з того, що відбувалося, хлопці знімали на мобільний телефон та пізніше відео знущань завантажили у соціальні мережі та показали однокласникам.

Цивільний позов представників потерпілої суд задовольнив лише частково: за сексуальне насильство кожному обвинуваченому присудили сплатити по 60 тисяч гривень.

Батько потерпілої повідомляв, що після оголошення вироку, районний прокурор відмовив йому у поданні апеляції у справі. 

Після того, як справа набрала суспільного розголосу, Офіс Генерального прокурора повідомив, що готує оскарження рішення Воловецького суду.