Прокуратура готує оскарження судового вироку щодо зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті

Прокуратура готує оскарження судового вироку щодо зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті

Офіс Генерального прокурора повідомив про оскарження рішення Воловецького райсуду, який розглядав справу щодо зґвалтування неповнолітньої.

Про це Офіс Генерального прокурора повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

«Органи прокуратури вживатимуть всіх заходів для захисту прав постраждалої особи та забезпечення справедливого і невідворотного покарання винних у вчиненні злочину», — повідомили в ГП.

Водночас керівництво Закарпатської ОВА доручило відповідним службам зробити так, щоб постраждала дівчинка не відвідувала школу одночасно зі своїми ґвалтівниками

Таке рішення прийняли незалежно від кінцевого рішення суду. Також родині потерпілої запропонують інші школи в області для продовження навчання.

В ОВА зауважили, що з моменту вчинення злочину кривдники дівчини не відвідували школу разом з нею. Вони перебували під домашній арештом. Після вироку суду вони навчаються дистанційно.

Нагадаємо, прокуратура пом'якшила обвинувачення на фінальному етапі розгляду справи про зґвалтування неповнолітньої на Закарпатті.

Наразі Закарпатська ОВА вивчає дії посадовців місцевої влади та керівництва школи у ситуації зі зґвалтуванням неповнолітньої.

В Офісі Уповноваженого з прав людини повідомили, що права постраждалої на Закарпатті було порушено. Там звернулися до вищих правоохоронних органів, аби ті надали оцінку діям своїх підлеглих.

Фото: gp.gov.ua