Російський добровольчий корпус та легіон «Свобода Росії» повідомили про двох загиблих під час операції у Бєлгородській області

Російський добровольчий корпус та легіон «Свобода Росії» повідомили про двох загиблих під час операції у Бєлгородській області

Також десять людей зазнали поранень, більшість цих втрат у легіону «Свобода Росії». У Російському добровольчому корпусі лише двоє поранених.

Про це повідомила пресслужба легіону «Свобода Росії». 

Російський добровольчий корпус зазначив, що під час операції вони не втрачали техніку. У корпусі кажуть, що вважають територію Росії тимчасово окупованою: запевняють, що до них вже звертаються росіяни, які хочуть вступити до лав добровольців.

Легіон «Свобода Росії» стверджує, що операція в Бєлгородській області минула успішно і її мету було досягнуто.

 «Противник розгромлений, частина ганебно втекла, ми затрофеїли багато техніки та взяли полонених», — наголошує легіон.

Нагадаємо, 22 травня російські добровольці легіону «Свобода Росії» та Російського добровольчого корпусу, які воювали на боці України, заявили про повернення на територію РФ для боротьби за свободу від влади та розпочали захоплення населених пунктів Бєлгородської області.

Зокрема, Представник Головного управління розвідки Андрій Черняк зазначив, що українські військові не брали безпосередньої участі у діях в населених пунктах Бєлгородської області, але обмінюються «певною інформацією» з російськими добровольцями.