Російські добровольчі батальйони захоплюють населені пункти Бєлгородської області

Російські добровольчі батальйони захоплюють населені пункти Бєлгородської області


Зранку 22 травня російські добровольці легіону «Свобода Росії» та «Русского добровольчого корпусу», які воювали на боці України, заявили про повернення на територію РФ для боротьби за свободу від влади. Станом на 15:25 росіяни провідомили про початок штурму Грайворона Бєлгородської області.

Губернатор Бєлгородської області РФ Вячеслав Гладков повідомив, що на територію Гайворонського округу нібито зайшла ДРГ Збройних Сил України. 

Станом на 16:45 Гладков повідомив, що у Грайвороні начебто є троє поранених. Один зі снарядів влучив у будівлю місцевої адміністрації.

Російські канали пишуть, що поранені заступник голови адміністрації міста та двоє співробітників МЧС.

Також російські медіа повідомляють, що в Бєлгородській області РФ оголосили план «Перехоплення» і загальні збори всіх правоохоронців.

Речник Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков сказав, що Президенту РФ доповіли про «спробу прориву українських диверсантів». Пєсков заявив, що мета «диверсії» — начебто відволікти від Бахмутського напрямку.

У коментарі «Суспільному» речник Головного управління розвідки Андрій Юсов заявив, що легіон «Свобода Росії» та «РДК» проводять операцію на території Бєлгородської області для створення «смуги безпеки» для захисту цивільних українців. Юсов сказав, що операцію проводять тільки громадяни Росії.