Попередня діяльність новопризначеної очільниці Довженко-Центру не пов'язана з кіно

Попередня діяльність новопризначеної очільниці Довженко-Центру не пов'язана з кіно

Про це повідомляє Слідство.Інфо. 

За даними видання, новопризначена виконувачка обов’язків директора Довженко-Центру Юлія Каждан займалася бухгалтерським обліком, заснувала кінологічний центр та практикує гіпнотерапію.

Зокрема, вона називає себе «кризовим психологом», у той час як на сайті Держкіно жінку назвали «кризовим менеджером». 

Крім того, фірми Каждан фігурують у кримінальному провадженні. Відтак у 2005 році — нинішня очільниця Довженко-Центру засувала «Юридичну фірму "Каждан та партнери"», яка спеціалізується на діяльності у сфері бухгалтерського обліку й аудиту. 

Каждан була власницею і керівницею компанії до осені 2012-го. У 2007–2011 роках років фірма декларувала багатомільйонну виручку: близько 9-19 мільйонів гривень. Невдовзі вона стала фігуранткою в кримінальному провадженні щодо зловживання владою або службовим становищем.

Також ТОВ «Консалтингова компанія "Глікберг та партнери"» підозрювали в ухиленні від сплати податків. За даними YouControl, у 2013 році фірма мала до 24 мільйонів гривень виручки. У 2014 році слідчий з управління фінансових розслідувань намагався через суд отримати доступ до бухгалтерських документів компанії, однак суддя йому відмовив.

Журналісти Слідства.Інфо попросили нову керівницю Довженко-Центру прокоментувати її призначення, однак вона кілька разів повторила телефоном, що зараз не може говорити. Водночас, коли журналістка видання зателефонувала щодо сеансу гіпнозу, Каждан приділила 12 хвилин часу з детальним поясненням своїх методів роботи. 

Обидві бесіди відбулися у робочий час новопризначеної керівниці Довженко-Центру.

Нагадаємо, 2 листопада Держкіно призначило тимчасового нового в.о. генерального директора Довженко-Центру — кризового менеджера.

Фото: Довженко-Центр