Держкіно призначило тимчасового нового в.о. генерального директора Довженко-Центру — кризового менеджера

Держкіно призначило тимчасового нового в.о. генерального директора Довженко-Центру — кризового менеджера

2 листопада Державне агентство України з питань кіно повідомило про призначення нового в.о. генерального директора Довженко-Центру. Керівника оберуть на відкритому конкурсному відборі. 

Про це повідомила пресслужба Державного агентства України з питань кіно. 

Олену Гончарук відсторонили від виконання обов'язків в.о. генерального директора ДП «Національний центр Олександра Довженка», вона залишається на посаді керівниці Музею кіно Довженко-Центру. 

«Професійний кризовий менеджер, має усунути недоліки, виявлені під час перевірки, та налагодити фінансово-господарську діяльність Центру. Участі у конкурсі на посаду генерального директора Довженко-Центру кризовий менеджер не братиме», — йдеться у повідомленні.  

Зазначається, що під час аудиторської перевірки підприємства нібито встановили  негативний фінансовий стан Довженко-Центру через неефективне управління підприємством та неналежне виконання посадовими особами своїх обов'язків. 

У конкурсі на посаду нового керівника Довженко-Центру зможуть взяти участь усі охочі, які відповідатимуть вимогам, що визначені у статті 21-1 Закону України «Про культуру»: 

«(...) Керівником державного закладу культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки». 

Олена Гончарук зможе взяти участь у новому конкурсі на посаду генерального директора підприємства.

Фото: Довженко-Центр