Міністр оборони Рєзніков не знає, чому в турецьких документах занижені ціни на зимові куртки для військових

Міністр оборони Рєзніков не знає, чому в турецьких документах занижені ціни на зимові куртки для військових

Міністр оборони України Олексій Рєзніков заявив, що Міноборони минулого року закупило в Туреччині 180 тисяч зимових курток за $86 кожну. Він не знає, чому в турецьких документах ціна зазначена $29. 

Про це Рєзніков сказав у коментарі LIGA.net.

Міністр оборони припустив, що заниження повʼязане з ухилянням від сплати податків у Туреччині.

Він назвав неправдивими звинувачення з боку голови антикорупційного комітету Верховної Ради Анастасії Радіної та журналіста «Української правди» Михайла Ткача, бо ті не прийняли його парі.

«Їхні звинувачення у заміні літніх курток зимовими були неправдою. Це повна безвідповідальність — під час війни поспіхом публікувати неперевірену інформацію про постачання ЗСУ», — наголосив міністр.

Розслідування «Української правди» показало, що турецька компанія, яка продала Україні військові куртки за завищеною ціною, належала племіннику народного депутата, члена фракції «Слуга народу» та Комітету Верховної Ради з питань національної безпеки, оборони та розвідки Геннадія Касая.

У відповідь Рєзніков запропонував Ткачу та Радіній парі. Він пообіцяв піти у відставку, якщо не доведе, що куртки дійсно були зимові.

Журналіст закликав міністра укладати не парі, а «договори по ринкових цінах». Радіна заявила, що у разі спростування складе мандат «одразу після ухвалення закону про відновлення публічного декларування статків чиновників».