Азербайджан буде продовжувати «антитерористичні заходи» у Нагірному Карабасі, поки так звана «республіка арцах» не саморозпуститься

Азербайджан буде продовжувати  «антитерористичні заходи» у Нагірному Карабасі, поки так звана «республіка арцах» не саморозпуститься

Представництво президента Азербайджану заявило, що країна буде продовжувати «антитерористичні заходи» у Нагірному Карабасі, поки так звана «республіка арцах» не саморозпуститься і звідти повністю не вийдуть вірменські війська.

Відповідну заяву опублікували у соціальних мережах Представництва.

Країна готова зустрітися з представниками вірменського населення,  яке проживає в регіоні.

Там додали,  що країна нібито неодноразово запрошувала представників вірменського населення регіону до діалогу щодо реінтеграції до Азербайджану, але вони відмовлялися.

Тепер для припинення «антитерористичних заходів» вірменські «збройні формування мають скласти зброю», а «незаконний режим саморозпуститися».

Міноборони країн заявляє, що збройні сили Азербайджану в Карабаху взяли під контроль понад 60 бойових позицій вірменських сил.

Нагадаємо, 19 вересня Міноборони Азербайджану оголосило «локальні антитерористичні заходи» у Нагорному Карабасі з метою відновлення конституційного ладу. Азербайджан вимагає повного виведення Збройних Сил Вірменії з Карабаху.

ЄС закликав Азербайджан припинити бойові дії в Нагірному Карабаху, а Франція ініціювала термінове засідання Ради безпеки ООН.