Азербайджан оголосив «локальні антитерористичні заходи» у Нагірному Карабасі

Азербайджан оголосив «локальні антитерористичні заходи» у Нагірному Карабасі

Міноборони Азербайджану оголосило «локальні антитерористичні заходи» у Нагорному Карабасі з метою відновлення конституційного ладу.

Про це йдеться у заяві міноборони країни.

Азербайджан звинуватив Вірменію у порушенні Тристоронньої заяви, яку підписали 10 листопада 2020 року лідери Азербайджану, Вірменії та РФ. Вірменські війська нібито відкрили вогонь у напрямку азербайджанських позицій.

В Азербайджані заявили про «систематичні обстріли позицій азербайджанської армії збройними силами Вірменії»

«Спостерігається посилення бойових позицій особовим складом, бронетехнікою, артилерійськими установками та іншими вогневими засобами, приведення частин до високого рівня бойової готовності, створення додаткових мобілізаційних частин», — кажуть у Міністерстві.

Вірменія назвала цю заяву «дезінформацією».

Азербайджанські військові використовують «високоточну зброю» для ураження військових об'єктів.

«Ми ще раз заявляємо, що цивільне населення та об'єкти громадянської інфраструктури не є цілями, з ладу виводяться лише легітимні військові цілі», — йдеться у заяві Міноборони Азербайджану.

Відомство заявляє, що вже поінформувало командування миротворчого контингенту Росії та керівництво Спільного турецько-російського моніторингового центру про свої дії.

Також Азербайджан стверджує, що 19 вересня загинуло кілька цивільних, які підірвалися на міні, яку встановили «розвідувально-диверсійні групи збройних сил Вірменії». Автомобіль, на якому вони їхали, належить Державному агентству автомобільних шляхів Азербайджану.

Крім цього, на міні підірвалися військовослужбовці Внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ країни. Є загиблі та поранені.