Зеленський повідомив, хто стали заступниками головкома Олександра Сирського

Зеленський повідомив, хто стали заступниками головкома Олександра Сирського

У вечірньому зверненні президент Зеленський повідомив, хто стали заступниками нового головкома ЗСУ Олександра Сирського.

«Тепер до виконання нових обовʼязків приступають люди, яких добре знають в армії і які самі добре знають, що потрібно армії. Бойові командири цієї війни, чий досвід буде корисним саме на загальноармійському рівні», — сказав президент.

За безпілотні системи й розвиток застосування дронів буде відповідати полковник Вадим Сухаревський, полковник ЗСУ, командир 59-ї окремої мотопіхотної бригади, а до цього — начальник штабу 35-ї бригади морської піхоти. Андрій Лебеденко буде відповідальним за інновації, технологічний компонент армії та бойових систем.

Заступниками начальника Генштабу стали генерал Володимир Горбатюк, який відповідатиме за оперативну роботу, роботу штабів, планування й управління. До цього Горбатюк командував 54-ою окремою механізованою бригадою та був командиром ротації українського контингенту в Косові.

Генерал Олексій Шевченко відповідатиме за логістику. До цього він очолював Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова.

Генерал Михайло Драпатий відповідатиме за підготовку бійців. До цього він був командиром 58-ї окремої мотопіхотної бригади.

«Увесь реальний досвід бойових командирів, бойових бригад, наших підрозділів, які побудували якісну систему тренування воїнів та оцінки й аналізу бойових дій, — увесь цей досвід має бути реалізований для успіху Сил Оборони України», — додав президент.