Зеленський: Маємо довести терористам, що неспроможність — це слово про них, а не про Європу

Авторка: Марта Дика
Зеленський: Маємо довести терористам, що неспроможність — це слово про них, а не про Європу
  • Володимир Зеленський зазначив, що будь-які зимові труднощі РФ подаватиме у своїй пропаганді як нібито доказ неспроможності об’єднаної Європи.
  • Президент України провів розмову з Президентом Франції Еммануелем Макроном. Президенти обговорили конкретні проєкти і для посилення захисту, і для відбудови зруйнованих об’єктів.
  • Про продовольчу безпеку Володимир Зеленський говорив із Прем’єр-міністром Камбоджі. Ця країна зараз головує в АСЕАН. Для кожної з країн-членів об'єднання продовольча криза — це реальна загроза національній безпеці.
  • «Якщо ціни на продовольство через російську агресію зростатимуть, якщо на продовольчому ринку утвориться дефіцит, то це неминуче призведе до катастрофічних наслідків у більшості країн АСЕАН, як і в інших регіонах світу. Тому тиск на Росію заради гарантій продовольчої безпеки потрібен зараз від усіх — від азійських країн зокрема», — зазначив президент Володимир Зеленський.
  • Відбувся візит у Київ Єврокомісарки з питань енергетики Кадрі Сімсон. Політики обговорили ініціативу створення такого формату, який, як військовий «Рамштайн», зможе працювати заради безпеки, але саме концентровано в енергетичній площині.
  • Зеленський також розповів, що для всіх споживачів в Україні вже відновлено технічну можливість водопостачання. Для більшості також і технічну можливість постачання електрики. Окрім того, стабілізаційні відключення тривають у девʼяти регіонах України.
  • Президент нагадав, що без перерви тривають відновлювальні роботи на територіях, які були деокуповані: на Харківщині, на Донеччині, на півдні країни. Для прикладу, уже понад 20 тисяч споживачів у звільнених районах Харківської області отримали постачання газу. У Вовчанську, Балаклії та інших містах відновлюються системи для теплопостачання.

Фото: Офіс Президента України