Зеленський доручив звільнити начальника військової частини на Одещині, майно якого журналісти «УП» помітили в Іспанії

Зеленський доручив звільнити начальника військової частини на Одещині, майно якого журналісти «УП» помітили в Іспанії

Президент України Володимир Зеленський дав термінове доручення Головнокомандувачу ЗСУ звільнити начальника одеського військкомату Євгена Борисова, який придбав майно в Іспанії під час повномасштабної війни.

Про це Президент повідомив у своєму Telegram.

«Дав термінове доручення створити комісію під керівництвом першого заступника Міністра оборони України генерала Павлюка разом із правоохоронним блоком та разом із НАЗК для перевірки всіх воєнкомів в усіх регіонах України, щоб вони не ганьбили нашу державу і пам’ять героїв, які гинуть на фронті», — написав Зеленський.

«Українська правда» зʼясувала, що начальник одеського військкомату Євген Борисов під час повномасштабної війни придбав на іспанському узбережжі нерухомості та автівок на мільйони доларів. 

Голова фракції «Слуга народу» і член Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки Давид Арахамія ініціював перевірку фактів зловживань військкомів усіх областей і написав, що «бере під особистий депутатський контроль» хід розслідування щодо Борисова.

У Сухопутних військах ЗСУ заявили, що правоохоронці розслідують можливу корупцію Борисова.

Керівниця об’єднаного пресцентру ОК «Південь» Наталія Гуменюк розповіла «Радіо Свобода», що службове розслідування показало, що Борисов виїжджав за кордон на лікування. Підстав для відсторонення військкома від посади не було, він продовжує виконувати свої обов’язки.

Інші звинувачення та підозри (щодо корупції — прим. ред.) розслідують правоохоронні органи, діяльність яких ОК «Південь» коментувати не може.

Фото: Максим Войтенко