Зеленський доручив Залужному відправляти воєнкомів із центрів комплектацій на фронт

Зеленський доручив Залужному відправляти воєнкомів із центрів комплектацій на фронт


Про це під час брифінгу повідомив Міністр оборони України Олексій Рєзніков, передає «Укрінформ».

На їхні місця мають призначати військових, які отримали поранення.

«Президент України дав серйозну рекомендацію главкому Валерію Залужному — переважну більшість воєнкомів, які давно сидять [у центрах комплектацій — прим. ред.] відправляти як військовослужбовців на лінію фронту. А скеровувати на їх місце військовослужбовців, які отримали поранення і знають, як правильно проводити роботу з реалізації мобілізаційних потреб», — сказав Резніков.

Рєзніков додав, що «реформа центрів комплектації давно вже на часі», тому Міноборони разом із Міністерством цифрової трансформації розвивають проєкт «Оберіг», який передбачає оцифрування всіх документів.

«Якщо ви як військовозобовʼязаний одружились і не повідомили про це центр комплектації, то ви порушник закону. Я думаю, що 90% військових — порушники закону. Система дуже проста — Міністерство юстиції дало дані, і все буде підтягуватись автоматично», — пояснив Міністр оборони.

«Оберіг» — це проєкт Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов’язаних і резервістів, який є автоматизованою інформаційно-телекомунікаційною системою, призначеною для збирання, зберігання, обробки та використання даних про військовозобов’язаних (призовників) для забезпечення військового обліку громадян.

Фото: Офіс Президента України