Які переваги вивчення англійської командою: досвід редакції «Свідомі»

Які переваги вивчення англійської командою: досвід редакції «Свідомі»


Знання англійської мови відкриває великий спектр можливостей у сучасному світі, особливо для компаній. Це можливість комунікувати та ділитися досвідом з колегами з інших країн, мати доступ до професійної літератури, можливість пройти відповідне навчання, щоб покращувати свої скіли як спеціаліста. 

Вже кілька місяців команда онлайн-медіа «Свідомі» покращує англійську разом з мовною школою «Speak». Такий метод вивчення мови має низку переваг:  він ефективний, цікавий та дозволяє подолати мовний бар'єр.  А ще хороший спосіб дізнатися більше про своїх колег, особливо якщо ви працюєте на ремоуті. 

Команда «Свідомі» ділиться своїм досвідом покращення англійської мови та враженнями, які приносить спільне навчання.

Керівниця спецпроєктів Оля Круглій покращує англійську, щоб вільно читати іноземні медіа, дослідження і професійну літературу. 

Ми починаємо співпрацювати з міжнародними проєктами, тому англійська потрібна у спілкуванні з партнерами. Ну, і звісно, щоб дивитись англомовні серіали та слухати подкасти в оригіналі, — говорить вона.

Серед переваг навчання в групах, Оля виділяє взаємодію та невимушену атмосферу, де немає відчуття того, що ти на уроці, де потрібно правильно відповідати та виконувати всі завдання. Їй подобається те, що є можливість пропонувати теми до вивчення. А найбільше Оля любить говорити і жартувати на заняттях, адже так найкраще запам’ятовуються теми.«Це як тімбілдінг. Ви дізнаєтесь один про одного багато того, що не знали раніше. А через інтерактив та групову роботу перестаєте боятись говорити англійською та помилятися, бо розумієте, що ми усі вчимося», — каже Оля Круглій.

Керівниці редакторського відділу Каті Круговій англійська потрібна і на роботі, і в позаробочий час: і щоб тексти англомовні вичитувати, і щоб у подорожах відчувати себе комфортно. Вона любить багато читати, але англійською статті чи книжки сприймаються важко.

Під час занять Каті подобається взаємодія з іншими. 

 У нашій групі ми постійно жартуємо, обмінюємось мемами і постійно сміємось. Але водночас і англійська покращується, зокрема speaking і listetning, — каже вона.

Катя,  як і Оля, вважає, що заняття у групі з колегами — це можливість дізнатися про них більше нового та цікавого, як мінітімбілдінг.  А ще це весело, бо у вас вже є одна спільна тема для дискусій на уроках — робота.

SMM-менеджерці Марті Дикій англійська мова потрібна щодня. Вона  працює з англомовними текстами.  

Звичайно, круто могти перекладати щось самостійно. Окрім того, важливо слідкувати за іноземними медіа, у чому теж допомагає англійська. Поза роботою я багато читаю і дивлюсь відео англійською, тож хочеться розуміти їх якнайкраще, — каже Марта.

За час вивчення англійської разом Марта дізналась більше про колег, адже на уроках вони багато розповідають про себе. Колектив вивчає не лише формальну, а й розмовну англійську.

«До кожної теми завжди є цікаві завдання та жарти. Ще серед переваг гнучкість — можливість обрати тему наступного уроку, і можливість навчатись у зручний час», — каже вона.

Журналістка Андріана Веляник покращує англійську, щоб вільно сприймати іноземні публікації та відео, відвідувати професійні тренінги та перекладати матеріали з першоджерел, які залучає під час роботи.Їй подобається на групових заняттях, що у неформальній атмосфері колеги обговорюють різноманітні теми, діляться особистими історіями та розповідають смішні ситуації з роботи. 

Для мене важливо було покращити саме розмовну англійську і сприймання мови на слух. Найефективніше це можна зробити саме на групових заняттях, спілкуючись з іншими колегами та викладачкою, — каже вона.

Ще серед переваг такого методу є повторення і запамʼятовування. Оскільки в команді більше людей, то відповідно приділяють час граматиці й лексиці, щоб точно всі засвоїли навчальний матеріал.

«Навіть у TikTok є меми про те, що заняття з англійської — наче сеанси з психологом. Групова англійська зближує з колегами і робить вивчення мови значно веселішим», — додає Андріана.

Чому варто обрати групи?

  • фанові та інтерактивні заняття у групі до шести людей;
  • інтенсивне навчання на зручній платформі;
  • тічери підтримують та допомагають на шляху опанування мови;
  • акцент на розмовну англійську з пропрацюванням всіх аспектів.

Якщо ми хочемо вивчати англійську в команді?

У «Speak»  допомагають компаніям організовувати та регулярно проводити корпоративне вивчення англійської. У цьому форматі повністю складають програму під компанію, формують групи та йдуть до цілей команди. Ознайомитися з деталями можна сторінці мовної школи «Speak».