Владімір Путін доручив колишньому командиру «Вагнера» Андрєю Трошеву формувати «добровольчі підрозділи» для війни проти України

Владімір Путін доручив колишньому командиру «Вагнера» Андрєю Трошеву формувати «добровольчі підрозділи» для війни проти України

Російський президент наказав ексначальнику штабу ПВК «Вагнер» Андрєю Трошеву сформувати «добровольчі підрозділи» для війни проти України.

Про це повідомляє пресслужба президента РФ.

«Насамперед, звісно, у зоні СВО. Ви самі понад рік воювали у такому підрозділі», — сказав Путін Трошеву.

Андрєй Трошев, як пишуть російські медіа, не підтримав так званий «заколот» Прігожина. Після цього Путін начебто пропонував «Вагнеру» служити саме під керівництвом Трошева.

Прессекретар Путіна Пєсков заявив, що Трошев зараз працює у Міноборони.

Британська розвідка заявила, що «вагнерівці» повертаються до бойових дій в Україні.

«Кілька повідомлень свідчать про концентрацію ветеранів "Вагнера" навколо Бахмута», — йдеться у повідомленні Міноборони Великої Британії. 

Цю інформацію раніше підтверджувало також Східне угрупування військ України.

За словами речника Іллі Євлаша, завданням «вагнерівців» буде відновлення втрачених позицій та продовження наступу, оскільки Росія не відмовилась від своїх намірів повністю окупувати Луганську і Донецьку області.

Нагадаємо, частина найманців перебувала на території Білорусі. Їх туди вивели після так званого «заколоту Вагнера», який відбувся в РФ у червні 2023 року.