Veteran Hub створив освітню платформу «Resex» про повернення до сексуального життя після поранень

Veteran Hub створив освітню платформу «Resex» про повернення до сексуального життя після поранень

Близько 30% ветеранів мають зміни у сексуальному житті після повернення додому, вважають військові медики та психологи. Вони стикаються з викликами: фізичне, психологічне відновлення, відбудова зв'язків з партнером чи партнеркою.

Водночас ця тема залишається табуйованою в Україні. Через це Veteran Hub створив окрему освітню платформу, як складаться з:

• посібника «Любись», у якому можна знайти відповіді на найпоширеніші запитання щодо прийняття власного тіла після бойових поранень чи змін у лібідо, зокрема внаслідок лікування та налагодження інтимності з партнерами;

• тематичних статей про зміни в тілі, як говорити про поранення з партнером чи партнеркою, як відновити й урізноманітнити сексуальний досвід у нових умовах тощо;

• досліджень «Сексуальність та інтимність воїнів з пораненнями», яке окреслює ключові бар'єри в поверненні до сексуального життя та позитивний досвід їхнього подолання.

Крім того, Veteran Hub запускає промоційну кампанію «Любись», яка приверне увагу до питання сексуального життя воїнів з пораненнями й просуває позитивні наративи про повернення до стосунків.