Велика Британія ввела нові санкції проти Росії

Велика Британія ввела нові санкції проти Росії

Уряд Сполученого Королівства ввів нові економічні санкції проти Російської Федерації.

Про це йдеться на сайті уряду.

Під санкції потрапили топменеджери російської державної атомної енергетичної компанії «Росатом», керівники двох найбільших російських оборонних компаній, чотири банки, включно з МТС Банк, та інші представники російської еліти.

Нові обмеження також спрямовані на фізичних та юридичних осіб військово-промислового комплексу РФ. Зокрема:

▪️34 керівники пов’язані з двома найбільшими російськими оборонними компаніями «Ростех», російським багатомільярдним державним оборонним конгломератом, і корпорацією «Алмаз-Антей», державною російською компанією, що спеціалізується на виробництві ракет «земля-повітря» та вогнепальної зброї для літаків.

▪️ шість російських організацій, які займаються виробництвом або ремонтом військової техніки для ЗС РФ, в тому числі авіації та флоту.

▪️20 керівників «Газпрому» та «Аерофлоту», включаючи голову «Газпрому» та колишнього прем'єр-міністра Росії Віктора Зубкова та двох чинних міністрів Росії.

Також під санкції потрапили п'ять керівників іранської компанії «Qods Aviation Industry», що виробляє безпілотники.

Велика Британія також заборонить імпорт 140 товарів, включаючи вироби із заліза та сталі, оброблені в третіх країнах.

Крім цього, нові обмеження стосуються і близького оточення Владіміра Путніта. 

Зокрема, уряд Великої Британії запровадив персональні санкції проти генерального директора «Північного потоку-2» Маттіаса Варніга, сина колишнього віце-прем'єра та соратника Путіна Дмітрія Козака Алєксєя Козака, колишнього головного охоронця Путіна, який зіграв ключову роль в анексії Криму, Алєксєя Дюміна, а також проти мами депутатки Держдуми РФ Аліни Кабаєвої.

Фото: www.gov.uk