В Україні відбудеться Music Ambassadors Tour за участі іноземних нічних мерів: проєкт відвідає південь та деокуповану Київщину

В Україні відбудеться Music Ambassadors Tour за участі іноземних нічних мерів: проєкт відвідає південь та деокуповану Київщину

Music Ambassadors Tour — соціально-культурний проєкт, який має на меті залучити закордонних представників музичної сфери, аби вони стали культурними амбасадорами України у своїх країнах. Також проєкт покликаний мотивувати до збору коштів, надання гуманітарної допомоги та забезпечення стабільної роботи волонтерських ініціатив.

Окрім того, під час Music Ambassadors Tour обговорюватимуть шляхи розвитку культурного життя в Україні, враховуючи реалії війни.

У рамках проєкту до України приїдуть організатори фестивалей і нічних подій з Європи, Канади, Грузії. Разом з благодійною ініціативою Music Saves UA, вони відвідають Київщину, а також декілька міст на півдні України, зокрема гуманітарний штаб у Миколаєві. За їх участі також відбудеться дискусія щодо культурного життя у період війни: 10 грудня у Києві та 13 грудня у Львові.

«Надзвичайно важливо, аби вони на власні очі побачили, що Росія робить з нашими містами та громадянами», — коментує майбутню поїздку на Київщину та південь президент Всеукраїнської Асоціації Музичних Подій та співзасновник ініціативи Music Saves UA Олександр Санченко.

У тур поїде журналістка «Свідомих» Анастасія Кондрат.

Програма UA: Night Summit Kyiv edition відбудеться 10 грудня о 17:00 у клубі Atlas. Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією (https://forms.gle/YwEABSnyiowm247w8).