Українські військові звільнили Ямпіль — Зеленський

Українські військові звільнили Ямпіль — Зеленський

Про це Володимир Зеленський сказав у вечірньому зверненні. 

Очільник держави подякував військовослужбовцям 214-го окремого стрілецького батальйону ССО і 103-тої окремої бригади ТрО за звільнення Япмоля. 

Президент також відзначив бійців 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади та 54-тої окремої механізованої бригади за хоробрість на Сіверському та Бахмутському напрямках.

Заленський зауважив, що кожний, хто причетний до організації псевдореферендумів на тимчасово окупованих територіях буде притягнутий до відповідальності. 

«Синхронізуються санкції України й партнерів. Запроваджуються нові санкції – проти ключових персоналій, проти значущих російських підприємств», — сказав президент.

Він також зазначив, що санкції застосовуватимуться й до тих громадян інших держав, які взяли участь у організації псевдороферендумів та будь-якій підтримці росіян на тимчасово окупованій території.

Президент провів телефонні розмови із Прем’єр-міністрами Японії та Данії, які засудили російські кроки щодо ескалації.

Зеленський подякува США, Конгресу та партнерам України в Європі, хто посилює санкції проти Росії.

«Хочу додати дещо про рішення РНБО щодо санкцій проти російських фізичних та юридичних осіб. Там великий перелік, доволі гучні прізвища. Але все ж ми орієнтуємось не на гучність, а на те, щоб реально демонтувати російський вплив і при цьому вплинути на стан речей у самій Росії», —  повідомив Президент України.

Фото: УНІАН