У Сакартвело звинувачують соратників Міхеїла Саакашвілі та військових «Грузинського легіону» у нібито підготовці в країні «Євромайдану»

Авторка:
Марія Патока
У Сакартвело звинувачують соратників Міхеїла Саакашвілі та військових «Грузинського легіону» у нібито підготовці в країні «Євромайдану»

Служба державної безпеки Сакартвело звинуватила соратників Міхеїла Саакашвілі та військових «Грузинського легіону», які воюють в Україні, у нібито підготовці в країні заколоту проти влади.

Про це повідомляє «Грузія Online».

За даними СДБ, авторами цього плану є колишній прем'єр-міністр Сакартвело Вано Мерабішвілі, заступник голови військової розвідки України Георгій Лорткіпанідзе та командир чинного в Україні «Грузинського легіону» Мамука Мамулашвілі.

За твердженням Служби державної безпеки Сакартвело, початок деструктивних процесів припадає на жовтень-грудень, коли має бути опубліковано проміжний звіт Єврокомісії щодо перспективи надання статусу кандидата Сакартвело.

Речник МЗС України спростував заяву СДБ щодо залученості українських військових до підготовки заколоту. «Нинішня грузинська влада вчергове намагається демонізувати Україну, аби вирішити свої внутрішньополітичні питання. Українська держава не втручалася, не втручається і не планує втручатися у внутрішні справи Сакартвело.» — заявив Олег Ніколенко.

Нагадаємо, що Україна вимагає від уряду Сакартвело звільнити Міхеїла Саакашвілі. Європарламент також ухвалив резолюцію про звільнення Саакашвілі. Влада Сакартвело поки не реагує на ці вимоги.