У Києві суд продовжує розглядати справу загиблого військовослужбовця Юрія Горовця щодо нападу на журналіста каналу «Наш»

У Києві суд продовжує розглядати справу загиблого військовослужбовця Юрія Горовця щодо нападу на журналіста каналу «Наш»

Шевченківський райсуд Києва продовжує розглядати справу загиблого військовослужбовця Юрія Горовця щодо нападу на журналіста каналу «Наш».

Про це повідомила волонтерка Оксана Корчинська.

Інцидент трапився 4 лютого 2021 року. Тоді біля Шевченківського управління поліції Києва відбулася сутичка між протестувальниками від партії «Братство», які вимагали звільнення своїх товаришів, яких заарештували під час акції біля офісу телеканалу «Наш», і працівниками цього каналу, що приїхали висвітлити подію.

Після події працівник каналу «Наш» Олексій Пальчунов заявив, що постраждав фізично. Прокуратура встановила, що саме Юрій Горовець вирвав у Пальчунова мікрофон та вдарив його кулаком по обличчю.

25 грудня Юрій Горовець загинув під час диверсійного виходу до Брянської області РФ.

Останнє судове засідання відбулося 14 липня, наступне пройде 12 вересня.

Як зауважила Корчинська, адвокати двічі подавали клопотання про відмову від обвинувачення, але прокуратура їм відмовила. 

У Шевченківській окружній прокуратурі Києва, яка веде цю справу, заявили виданню «Детектор медіа», що прокурор відмовиться від обвинувачення, якщо переконається, що висунуте обвинувачення не підтверджується, у процесі судового розгляду.

Фото: Стас Юрченко, Ґрати (архів)