У 2023 році марш Рівності KyivPride пройде в Ліверпулі Великої Британії

У 2023 році марш Рівності KyivPride пройде в Ліверпулі Великої Британії

Місцевий March with Pride у Ліверпулі проводитиметься спільно з КиївПрайдом. Демонструючи солідарність з Україною, LCR Pride Foundation, благодійна ЛГБТІК+ організація Ліверпуля, об’єднується з KyivPride, щоб провести марш від їхнього імені в Ліверпулі.

«В усіх частинах світу сьогодні ЛГБТІК+ люди вимагають права жити вільно та щасливо. Сьогодні навіть у Великій Британії ми всі усвідомлюємо, як легко можна відчужувати ці права або повністю їх скасувати, тому ми з гордістю ділимося нашим March with Pride цього року з ЛГБТІК+ спільнотами України. Це послання солідарності, єдності та надії для людей тут, у регіоні міста Ліверпуль, і в Києві», — каже генеральний директор LCR Pride Foundation Енді Геррінг. 

Слоган КиївПрайду 2023 — «Війна НЕ закінчена». 

Набір охочих очолити українську групу від імені КиївПрайду триває до кінця прайд-літа 2023. Щоб долучитися до волонтерства, необхідно заповнити анкету. 

В Києві прайд-події проходитимуть протягом всього літа. Марш перенесений до Ліверпулю, але івенти для спільноти, союзників та союзниць відбуватимуться на столичних майданчиках. 

 «Російське вторгнення відібрало в нас право маршувати. Але міжнародна солідарність дає нам шанс продовжувати крокувати за Україну, за права ЛГБТІК+, за свободу. У 2022 році Варшавський Parada Rownosci приймав КиївПрайд у столиці Польщі. Цього року Ліверпуль виступає на захист українських ЛГБТІК», — сказав одним із засновників КиївПрайду Ленні Емсон. 

КиївПрайд заснували у 2012 році як ініціативну групу. Наразі громадська організація забезпечує гуманітарну допомогу ЛГБТІК+ людям України, надаючи психологічну підтримку, тимчасовий френдлі-притулок в центрі міста, сертифікати на продукти, навчання новим професій. Також КиївПрайд щотижня проводить заходи для спільноти і продовжує адвокаційну та політичну діяльність. 

КиївПрайд проводить постійну діяльність для досягнення повного дотримання прав ЛГБТІК+ в Україні, підвищуючи видимість ЛГБТІК+ та заохочуючи їх до участі в соціальних процесах. Крім того, до повномасштабного вторгнення щорічно проводився Марш Рівності і заходи Прайд-місяця.

Фото: KyivPride | Facebook