Творці фільму «Памфір» випустили другий офіційний трейлер стрічки

Творці фільму «Памфір» випустили другий офіційний трейлер стрічки

Фільм вийде у кінопрокат 23 березня.

Події фільму «Памфір» розгортаються у західних областях України напередодні традиційного карнавалу Маланка. Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Сухолиткий-Собчук. 

У центрі сюжету стрічки — історія родини Леоніда на прізвисько Памфір. Чоловік їздить на заробітки до Польщі й намагається побудувати для родини світле майбутнє. Вдома на нього завжди чекають жінка Олена та син-підліток Назар. 

Памфір повертається додому після тривалої відсутності, щоб возз’єднатися з сім’єю. Намагаючись знайти гроші, аби відшкодувати збитки сина, Леонід вдається до незаконної діяльності, чим накликає на себе гнів місцевого кримінального авторитета Морди. Любов сім’ї змушує Памфіра звернути на ризикований шлях з незворотніми наслідками.

Прем’єра фільму відбулася в межах «Двотижневика режисерів» на Каннському кінофестивалі. Також стрічка отримала гран-прі Каїрського міжнародного фестивалю та гран-прі Міжнародного кінофестивалю «Молодість» й була представлена в програмах фестивалів у Роттердамі та Карлових Варах. 

«Свідомі» є медіапартнером виходу стрічки.