Треки, які ви могли пропустити: підбірка від «СЛУХ»

Автори:
Медіа «СЛУХ»
Треки, які ви могли пропустити: підбірка від «СЛУХ»

Щомісяця медіа про музику та культуру «СЛУХ» шукає треки, які не опинилися в хіт-парадах та пройшли повз слухачів. Разом з ними публікуємо добірку пісень, які ви могли пропустити. 

ПІСНІ

Sophième — Нехай 

Ритмічна приставуча поп-композиція від молодої виконавиці «Sophième». Аж голова йде обертом після майже хвилинного гітарного соло посеред треку.

Монтескʼє — Паліатив

Паліативами називають ліки, які тимчасово полегшують страждання хворого. Львівський музикант Ігор Хоркавий, учасник проєкту «Паліндром», намагається знайти творче вираження цій нетривалій втечі від болю. Семихвилинна композиція безперервно змінює звучання від самотнього піаніно до тужливого саксофона та навʼязливих електронних бітів.

АЛЬБОМИ

Пиріг і Батіг — Зелений

Львівський колектив «Пиріг і Батіг» випустив альбом, у якому загорнув милозвучну поезію Богдана-Ігоря Антонича у камерно-барокове звучання. Кожна композиція поєднує вірші із заплутаними, філігранно написаними музичними картинами.

Антон Слєпаков, Андрій Соколов — warнякання

Проєкту «warнякання» вдалося схопити критичний для країни відрізок часу і виразити його в музиці. Музиканти пояснюють природу непростих емоцій, які відчувають українці під час повномасштабного вторгнення. Складна і вкрай необхідна терапія під гнітючий електронний саунд.

Renie Cares — Легка нестерпність буття

«Легка нестерпність буття» — вираження виру емоцій від існування в реаліях воєнного часу. Інді-гурт узяв на себе сміливість стати голосом молодого покоління, понівеченого повномасштабним вторгненням. Творчість чесько-французького письменника Мілана Кундери допомагає гурту витончено відрефлексувати біль і жахіття життя українців, разом з тим залишивши надію на майбутнє.

КЛІПИ

ONUKA — OZERNA 

Спокійна композиція та статичні кадри кліпу ONUKA заколисують повільним ритмом у поєднанні із затишними декораціями.

Love, Mary — Білі доріжки

Пісня молодої співачки «Білі доріжки» розповідає про токсичні стосунки з людиною, яка має залежності. Кліп демонструє різні емоційні стани: від самообману та сподівань усе змінити до агресії та розчарування.

0%Mercury — Aokigahara

Композиція «Aokigahara» з майбутнього альбому харківських маткорників відсилає до однойменного японського лісу, який притягує самогубців з усього світу. Піснею та кліпом гурт закликає шукати внутрішні сили для боротьби.