Треки, які ви могли пропустити: підбірка від СЛУХ

Автори:
Медіа «СЛУХ»
Треки, які ви могли пропустити: підбірка від СЛУХ

Треки, які ви могли пропустити: підбірка від СЛУХЩомісяця медіа про музику та культуру СЛУХ шукають треки, які не опинилися в хіт-парадах та пройшли повз слухачів. Разом з ними публікуємо добірку пісень, які ви могли пропустити. 

Пісні:

діти інженерів, Omana, хейтспіч, Alice Change — Тренди

Нові герої української музики бойкотують росіян у чартах, критикують упередженість музичних премій і блокування META артистів, що говорять про війну.

The Unsleeping — Жити

Це перша в 2022 році пісня авторів Ptaha Fred, але приспів хоч зараз набивай собі на тілі на згадку про цей рік.

Zbaraski — Tak Ne Bure

Нова грайлива пісня львівського стиляги Івана Збараського розганяє смуток і заохочує танцювати. Не тримайте себе в руках.

The HARDKISS — Маяк

Поп і рок постійно борються у The HARDKISS. У новій пісні перемагає любов до важкої музики. Схоже, цьогорічний виступ на одному фестивалі з Metallica відгукується.

To Eternity — Осінь 

Нова робота TikTok-зірки Даніїла Отуоньє, що подарував нам хіт про те, що «не зміг тобі купити букет».Тут ні хуків у тексті, ні чіпкої мелодії, та й в осінні настрої пісня теж якось не потрапляє. Але слухати все одно приємно.

Кліпи:

KALUSH & Szpaku — Nasze Domy 

Потужний польсько-український реп про рідний дім і захист батьківщини від ворога. Підіймає дух на раз-два.

Chekson & Схожа — Жовтий Князь

Фіналіст 10-го сезону «Голосу країни» Макс Перепелиця (Chekson) і Анастасія Схожа проводять паралелі між романом Василя Барки «Жовтий князь» про Голодомор 1932–33 років в Україні та нинішніми реаліями. Пісня врізається в пам’ять.

Альбоми:

vioria — 6 причин закохатися EP

Блискучий приклад українського тін-попу в рок-обгортці. 18-річна Віолета Шумар із Гостомеля співає про закоханість. Взаємну та не дуже, таку, що окрилює, або ту, що крила підрізає. У ліриці не знайти «ванільних» рядків, хоча деякі тексти можуть здатися наївними. 

sucilna_nevdacha.exe — Серце випаде із ребер EP

Дебютний мініальбом 20-річної Надії Печуркіної — щира та відверта музика людини, що не боїться проговорювати свої проблеми, знаходить порятунок у неочікуваних речах і шукає відповіді на хвилюючі питання. По факту перед нами виставлені напоказ некомфортні розмови з самою собою зі звучанням бедрум-попу.

stonefromthesky — Zero Origin

На новому альбомі київський електронний музикант Олексій Зінченко досліджує проблему «технологічного перенасичення» під суміш тріп-хопу, IDM і брейкбіту.

typeled — Ностальгія за вчорашнім EP 

Після трьох чудових пісень 16-річний музикант і співак випускає дебютний мініальбом, від якого виростають крила. Настільки тут все світло, наївно і якось ностальгійно, попри те, що тексти деяких пісень можуть пробити на смуток.