Свідомі організовують форум «Спитай медіа: цензура, довіра та все про роботу редакції»

Свідомі організовують форум «Спитай медіа: цензура, довіра та все про роботу редакції»

Довіра до медіа є однією з найважливіших тем на світовому медійному ринку. В країні, де триває війна, це питання стоїть особливо гостро. Тому ми вирішили зібрати українських медійників та читачів медіа, аби краще познайомитись та поспілкуватись на важливі теми. Для цього ми організовуємо форум «Спитай медіа: цензура, довіра та все про роботу редакції», який відбудеться 24-25 листопада у Києві.

Поговоримо про цензуру під час війни, довіру читачів до медіа та Telegram-каналів, досвід локальних медіа, як розслідувальна журналістика перемкнулася з корупції на воєнні злочини росіян та що нас буде чекати у майбутньому.

Серед учасників форуму: Євген Глібовицький, Дарка Гірна, Данило Мокрик, Євгенія Моторевська, Юліана Скібіцька, Ярослава Кравченко, Макс Савчук, Севгіль Мусаєва, Валерій Шелупець. Та інші — залишимо ще трохи інтриги. 

Будуть лекції, дискусії, нетворкінг! А головне — можливість дізнатися про медіа та поставити будь-яке запитання. 

Ми прагнемо, аби ця подія стала майданчиком для діалогу між медіа та читачами, тому вкінці кожного дня форуму буде організована панель між медійниками та читачами, щоб кожен зміг поставити своє питання.

Більше інформації та анонсів згодом. Слідкуйте за нашими сторінками, аби дізнаватися першими!

Вхід на форум лише за попередньою реєстрацією. Кількість місць обмежена.

Підтримуйте своє улюблене медіа на Patreon! Досліджуймо сенси разом!