Суд розглянув справу щодо розкрадання харчів для військових, проте вона не стосувалася яєць

Суд розглянув справу щодо розкрадання харчів для військових, проте вона не стосувалася яєць

Державне бюро розслідувань стверджувало, що затримало підприємців, причетних до скандалу навколо яєць по 17 грн. Проте у залі суду виявилося, що на лаві підсудних працівники ТОВ «Ок Ленд Фуд», а не ТОВ «Актів компані», яка потрапила в скандал.

Про це повідомив кореспондент «Української правди» з зали суду. 

У вересні 2022 року командир однієї з військових частин написав заяву про злочин. Він повідомив, що компанія ТОВ «Ок Ленд Фуд» не повністю виконувала договір про постачання харчів. Правоохоронці вважають, що частина військовослужбовців та працівників цієї компанії вступили у змову, аби заробляти на недопостачанні. 

Натомість з розслідувані Юрія Ніколова щодо яєць відомо, що договір з ТОВ «Актів компані» було укладено у грудні 2022 року.

Печерський суд розглянув справу, у якій є 5 підозрюваних.

  •  Із боку військових у схемі нібито брали участь заступник начальника частини Дмитро Ткач, начальник їдальні Юрій Дивак та бойовик медик Людмила Гніденко. Вона начебто вела «чорну» бухгалтерію.
  • Натомість із боку підприємців причетними були Ярослав Марунич та Микола Демиденко. Марунич раніше працював також і в ТОВ «Актів компані».
  • Ця схема за 5 місяців своєї роботи начебто завдала 4.6 млн гривень збитків. Суд відправив усіх п'ятьох підозрюваних під варту із можливістю вийти під заставу, що дорівнює сумі збитків — 4.6 млн гривень.

Прокурор, який представляв сторони обвинувачення в суді, не зміг пояснити, чому пресслужба ДБР стверджувало, що ці особи були затримані у справі про яйця. Очевидно, що не відповідає дійсності.

Фото: «Українська Правда»