Шестеро дітей постраждали внаслідок російських обстрілів за друге липня

Шестеро дітей постраждали внаслідок російських обстрілів за друге липня

На Харківщині росіяни обстріляли Харків, Борову, Руську Лозову, Новоосинове, Шевченкове, Куп'янськ-Вузловий, Малі Проходи. Дванадцять людей постраждали, з них — двоє дітей. Одна людина загинула в Боровій.

На Донеччині росіяни завдали 2 576 ударів по Кураховому, Костянтинівці, Селидовому, Торецьку, Українську, Курахівці, Нью-Йорку, Північному, Вовченці, Єлизаветівці, Катеринівці, Комару, Мемрику, Новодмитрівці, Одрадному, Острівському, Сухій Балці, Яснобродівці. Обстріли вели авіабомбами і РСЗВ. Чотири людини загинули, 27 — дістали поранення, з них — одна дитина в Новодмитрівці.

На Луганщині росіяни завдали 117 ударів по Невському і Макіївці з РСЗВ, ударних дронів, артилерії. За даними обласної військової адміністрації, постраждалих серед цивільних немає. 

На Дніпропетровщині росіяни зранку третього липня атакували Дніпро ударними дронами та крилатими ракетами. За попередніми даними, пошкоджено торговий центр та медичний заклад. Четверо людей загинули, 27 — постраждали, з них — одна дитина.  Росіяни обстріляли Нікополь, Покровську та Червоногригорівську громади артилерією та ударними дронами. Четверо людей загинули, десятеро — поранені, з них — двоє дітей. 

У Запорізькій області росіяни завдали 386 ударів з РСЗВ, авіації, артилерії і ударних дронів по Малій Токмачці, Роботиному, Малинівці, Новоандріївці, Гуляйполю, Левадному, Оріховому та Степногірську. Пошкоджено 14 приватних будинків. За даними обласної військової адміністрації, без постраждалих. 

На Миколаївщині росіяни обстріляли ударними дронами Куцурубську громаду. Пошкоджено автомобілі, загорілось поле пшениці. За даними обласної військової адміністрації, без постраждалих. 

На Херсонщині росіяни обстріляли Понятівку, Станіслав, Cадове, Михайлівку, Софіївку, Микільське, Новодмитрівку, Берислав, Кізомис, Качкарівку, Козацьке, Велетенське, Бургунку, Токарівку, Тягинку, Червоний Маяк, Дудчани, Антонівку, Томину Балку, Білозерку, Інгулець, Олександрівку, Ульянівку, Львове, Ольгівку, Миколаївку та Херсон. Пошкоджено багатоповерхівки та 13 приватних будинків, дитячий садок і газопровід, приватні автомобілі. Постраждали 15 людей, одна людина загинула. 

На Чернігівщині росіяни обстріляли Сновську, Семенівську і Новгород-Сіверську громади з мінометів, артилерії та ударних дронів. Пошкоджено приватні будинки та господарські споруди. Без постраждалих. 

На Сумщині росіяни завдали 96 ударів по Білопільській, Краснопільській, Миропільській, Есманьській, Хотінській та Великописарівській громадах з мінометів, ударних дронів та артилерії. За даними обласної військової адміністрації, без постраждалих.