Щомісяця по психологічну допомогу до фонду «Голоси дітей» звертається близько 600 дітей

Щомісяця по психологічну допомогу до фонду «Голоси дітей» звертається близько 600 дітей

Усього за рік повномасштабної війни фонд надав допомогу близько семи тисячам дітей. 

Про це повідомив співзасновник фонду «Голоси дітей» Азад Сафаров на пресбрифінгу до Міжнародного дня захисту дітей, який пройшов спільно з Укрзалізницею та Офісом Омбудсмана. 

«Після того, як Укрзалізниця вивозить дітей із небезпечних зон, ми у фонді надаємо їм психологічну допомогу. Але крім психологів можуть допомагати також батьки. Батькам важливо не боятися говорити з дітьми про війну, адже коли дитина виговориться — їй стає легше переживати ці складні часи», — сказав Сафаров.

1 червня фонд «Голоси дітей» відкрили виставку «Війна голосами дітей». Митці візуалізували цитати дітей про війну. За QR-кодами можна почути історії цих дітей.

Виставка працюватиме до кінця червня в межах кампанії «Чуєш?», яка закликає дослухатися до дітей, коли ті говорять про війну.

У 2019 році правозахисниця Олена Розвадовська та журналіст Азад Сафаров створили Благодійний фонд «Голоси дітей» для надання психологічної підтримки дітям, які постраждали від бойових дій на сході України. З початком повномасштабної війни фонд масштабував роботу для допомоги дітям на всій території України.