Що подивитися: новинки березня кіно від Vertigo

Авторка:
Vertigo
Що подивитися: новинки березня кіно від Vertigo


Команда Vertigo, яка пише про кіно, серіали, комікси та поп-культуру в цілому, підготували підбірку новинок за березень. 

Крик VI

Нова частина франшизи фільмів жахів, яка ніколи ще не зраджувала власних глядачів. Чи зможе «Крик» втримати планку і на шостому фільмі? Для вбивці у масці привида це задача із зірочкою.

Кит

Новий фільм Даррена Аронофскі. Якщо хочете дві години плакати над тяжким життям головного героя — це ідеальна стрічка для вас. 

Підземелля і Дракони: Честь злодіїв

Любите «Підземелля і Дракони»? Тоді не можете пропустити цей фільм. Любите фентезійні світи? Тоді не можете пропустити цей фільм. Любите веселе пригодницьке кіно? Ви зрозуміли. 

Памфір

Стрічка про те, як доля може випробовувати людей, аби ті грішили. Як саме? Дивіться у фільмі. 

Бачення метелика

Стрічка — це про те, що нас чекає у майбутньому і з чим ми стикаємося вже. Як це повернутися з полону, як жити далі, яке майбутнє будувати і чи є тут місце для надії?

Будинок зі скалок 

Документальний фільм про життя дитячого будинку у ще тоді прифронтовому Лисичанську, який нині перебуває під окупацією. Як це створювати безпечний простір без батьків біля фронту?

Серіали

Мандалорець (3 сезон)

Пригоди Діна Джаріна і малого Ґроґу ледь не одразу стали частиною попкультури і найбільшим здобутком всесвіту «Зоряних війн» за кілька останніх десятиліть. І ця парочка знову повертається на екрани для нової порції пригод!

Перрі Мейсон (2 сезон)

Навряд чи ви застали оригінальний серіал, який йшов ще в 50-х. Але культовий для американців адвокат Перрі Мейсон повернувся завдяки HBO, і тепер це стильна історична драма про часи великої депресії. Перший сезон вийшов на екрани у 2020 році. 

Спадщина (4 сезон)

Можливо, найкращий серіал сучасного телебачення неочікувано закінчується. Історія медіамагната Лоґана Роя та його протистояння з власними дітьми протягом минулих років вражала сценарієм, зйомкою та акторською грою. Залишилося дізнатися, чи закінчиться так само потужно.