Сербський діджей виявився причетним до воєнних злочинів у Боснії

Сербський діджей виявився причетним до воєнних злочинів у Боснії

У 1992 році Срджан Голубович брав участь у різанині в Бієліні. Протягом наступних 30 років він виступав під псевдонімом DJ Max у сербських клубах. 

Наприкінці 2022 року музичний журнал «The Rolling Stone» опублікував нові фото воєнних злочинів з міста Бієліна, які дозволили це підтвердити. 

DJ Max — це сценічний псевдонім Срджана Голубовича. У 1992 році Голубович входив до збройного формування «Тигри Аркана». 

На найвідомішому фото з Бієліни Голубович б'є ногою цивільну жительку міста, яку до того розстріляли «Тигри Аркана». Його обличчя на фото не видно, проте інші візуальні елементи та опубліковані журналом фото дозволяють підвердити його особу. 

Фото: Rolling Stone

У дев'яностих роках він був одним з найбільш відомих техно-виконавців у Сербії. До 2016 року Голубович виступав на популярному музичному фестивалі «EXIT», проте після появи інформації про його причетність до воєнних злочинів його перестали запрошувати. Проте він продовжує виступати у сербських клубах.

Сербські правоохоронці не притягнули Голубовича до відповідальності. Він відмовився давати коментарі The Rolling Stone. Натомість він заявив, що подасть в суд за публікацію цієї інформації.