САП подала в міжнародний розшук депутата Київської міськради, якого звинувачують в отриманні 1.39 млн грн неправомірної вигоди

Авторка:
Анастасія Керпань
САП подала в міжнародний розшук депутата Київської міськради, якого звинувачують в отриманні 1.39 млн грн неправомірної вигоди

Спеціалізована антикорупційна прокуратура подала клопотання про міжнародний розшук депутата Київської міської ради, обвинуваченого в отриманні неправомірної вигоди в розмірі 1.39 млн грн.

Про це повідомляє пресслужба САП.

САП не називає імені обвинуваченого, але за інформацією Центру протидії корупції, йдеться про обраного від «Слуги народу» депутата Київської міськради Владислава Трубіцина.

Депутат вдруге не з’явився на судове засідання через відсутність в Україні. Прокурор САП подав клопотання до ВАКС щодо міжнародного розшуку обвинуваченого.

«16 травня 2023 року обвинувачений не з’явився на судове засідання, адвокати не могли повідомити про місце перебування обвинуваченого. Слідство встановило, що обвинувачений перетнув кордон України 13 травня цього року», — йдеться у повідомленні САП.

Також обвинувачення вимагатиме всієї застави розміром 10 млн 886 тис. грн та обрання обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою після його затримання.

25 травня 2023 року фракція «Слуга народу» виключила зі свого складу Владислава Трубіцина.