Росіяни проводили безуспішні наступальні дії у районі Оріхово-Василівки на Бахмутському напрямку

Росіяни проводили безуспішні наступальні дії у районі Оріхово-Василівки на Бахмутському напрямку

Окрім наступальних дій на Бахмутському напрямку, росіяни вели наступальні дії на Мар’їнському напрямку. Натомість українські військові відбили усі російські атаки в районі Мар’їнки. 

Про це повідомили в Генштабі ЗСУ. 

Армія РФ надалі зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках, тривають важкі бої. Протягом доби відбулось 17 бойових зіткнень між українськими та російськими військовими. На Запорізькому та Херсонському напрямках армія РФ продовжує оборонятися.

Протягом доби росіяни завдали понад 40 авіаційних ударів, здійснили 60 обстрілів з реактивних систем залпового вогню по позиціях українських військ та населених пунктах. 

Росіяни мінують земельні ділянки людей, які відмовилися від російського паспорта в Покровському Запорізької області. Також так звані «інженерні підрозділи російських військ» мінують території людей, які виїхали на підконтрольну Україні територію. Натомість ділянки місцевих колаборантів не підлягають мінуванню.

Авіація сил оборони за добу завдала сім ударів по районах зосередження особового складу російських військ та знищила один зенітно-ракетний комплекс РФ. Підрозділи ракетних військ і артилерії протягом доби уразили два пункти управління, чотири зенітно-ракетних комплекси, два райони зосередження особового складу та військової техніки росіян та два склади боєприпасів Росії.