Росіяни не роблять нам подарунків і «жестів доброї волі», ми все це виборюємо — Зеленський

Авторка: Марта Дика
Росіяни не роблять нам подарунків і «жестів доброї волі», ми все це виборюємо — Зеленський

Про це президент сказав у вечірньому зверненні.

Зеленський зазначив, що зараз на Донеччині триває найбільше протистояння, дуже важливе. За словами президента, будь-які втрати там — це втрати й далі в країні.

Президент України додав, що попри радощі в інфопросторі, емоції українців мають бути стриманими завжди під час війни. Також він сказав, що не ділитиметься всіма деталями українських операцій чи то на півдні, чи то на сході, чи то будь-де ще. «Коли виборюєш, треба розуміти, що кожен крок — це завжди спротив ворога, це завжди втрата життів наших героїв», — додав президент.

Володимир Зеленський також повідомив, що будь-яка спроба підірвати Каховську ГЕС і затопити територію України та зневоднити Запорізьку атомну станцію означатиме оголошення РФ війни всьому світу. 

На засіданні Ставки Верховного Головнокомандувача обговорили постачання й виробництво зброї, ремонт техніки, посилення протиповітряної й протиракетної оборони, яке триває, відновлення критичної інфраструктури, передусім енергетики, після російських терористичних ударів.

Президент розповів, що станом на вечір 9 листопада стабілізаційні обмеження постачання електрики є в 15 областях і місті Києві. Аварійних відключень немає.

Також Володимир Зеленський нагородив 106 військовослужбовців Збройних Сил України державними нагородами.

Фото: Офіс Президента України