Пісні, які ви могли пропустити: добірка від «Слух»

Автори:
Медіа «СЛУХ»
Пісні, які ви могли пропустити: добірка від «Слух»

Медіа «Слух» підготували підбірку нових пісень, які ви могли пропустити.

Пісні

The Unsleeping — Не сплю

Уманський гурт похмуро торкається гострої, але дуже важливої теми перенасичення люттю під час повномасштабної війни. «Часом жахає, як змінюється свідомість у спробі пристосуватися до воєнних реалій», — розповідають The Unsleeping у пресрелізі.

Крихітка — Ланцюг

Пісня-рефлексія на велику війну від гурту «Крихітка» вабить хітовим приспівом і тривожним, майже зловісним настроєм.

KRUTЬ — Воля (full version)

У квітні 2022 року Марина Круть виклала у мережу трепетну й злободенну пісню «Воля», зіграну на бандурі. На річницю повномасштабного вторгнення музикантка ділиться новою версією композиції — цього разу в красивому інді-роковому аранжуванні.

Pur:Pur — Співай

З того часу, як Pur:Pur випустили перший українськомовний EP «Немає» за тиждень до повномасштабного вторгнення, ми майже нічого про них не чули. Рік потому вони повернулися із ніжною і тактильною піснею «Співай», у якій вчуваються латиноамериканські ритми.

Solar Blooms — Rays of Sun

Психоделічний хард-рок від молодого гурту з Луцька — одразу з класним звуком, чіпкими мелодіями і великим потенціалом.

KOLA — Тебе — собі

Співачка Анастасія Прудиус не збавляє обертів. «Тебе — собі» — ще одна ескапістська композиція із хітовим приспівом та особистою ліричною історією. 

Христина Соловій — Чорноморчик

Нова-стара композиція Христини, яку раніше можна було почути на її живих виступах. «Чорноморчик» — це обробка народної пісні у характерній для співачки емоційній подачі у фул-бенд-звучанні. 

Кліпи

NAZVA — Сіґеле-міґеле

Галицько-донбаський гурт випустив кліп на свою вірусну композицію. Режисером став Олександр Хоменко, а епізодичні ролі у відео виконали журналістка Саша Гонтар, гурт Tember Blanche, стендапери Сергій Чирков і Данило Повар та інші.

renie cares — навчи мене

renie cares грають емоційне гітарне інді у дусі американських гуртів Foxing і Prawn, водночас викликаючи асоціації із українськими «Один в каное» та Vivienne Mort. Разом із випуском синглу «навчи мене» гурт зібрав гроші на пікап для ЗСУ, а після цього випустив кліп, знятий режисером Іллею Дуциком.

Циферблат — Диско-Фанко Терапія

Градус інтересу до нового альбому арт-рокерів «Циферблат» починає зашкалювати: у синглі «Диско-Фанко Терапія» гурт під стилізоване звучання у дусі 70-х зізнається у любові до тусовок старого Києва та з теплом згадує про інді-гурт 5 Vymir. Теплий кліп авторства Юлії Літинської за короткий час набрав більше ста тисяч переглядів на YouTube.

Tery — Спокій

Раптово бентежна пісня Тараса Гудзя, що кількома акустичними нотами у вступі створює відповідну хвилюючу атмосферу, а потім вибухає приспівом із рок-гітарами. Трек увійшов до альбому Tery — «Теплий сніг».

Promsonya — Ганчірка

Promsonya ділиться першим у творчості професійним кліпом, де тепла колористика чудово підкреслює звучання під впливом 70-х. Коли стає важко через новини з фронту, у таку музику хочеться зануритися з головою. 

Альбоми

Zbaraski — Buty Sovoiu

Zbaraski узяв все своє привабливе дивацтво й стократно помножив його на новому альбомі Buty Sovoiu. Він розслаблено наспівує фальцетом під пластичну електронну музику, а ще — шепоче, вигукує, нявкає, закохує у себе і наганяє фірмового сексуального саспенсу на сімох стильних треках, які неабияк підходять, аби ввімкнути під час… ну, ви зрозуміли. 

SadSvit — Неонова мрія 

Новий альбом Богдана Розвадовського звучить, як різні варіації хітового синглу «Силуети»: повторювані мотиви й однакова ритміка практично всіх композицій на «Неоновій мрії» затьмарюють сміливі ретровейвові стилістичні рішення SadSvit.

Це радше компіляція музичних пошуків, ніж повноформатник із чітко визначеним звучанням і бездоганним плином композицій.