Перед посольством Росії у Варшаві пройшла акція через підрив Каховської ГЕС

Перед посольством Росії у Варшаві пройшла акція через підрив Каховської ГЕС

Сотні активістів вийшли на акцію протесту «STOP TERRORRUSSIA!»  під посольством Росії у Варшаві через підрив росіянами Каховської ГЕС. 

Активісти принесли пляшки з водою та вилили її перед будівлею з повідомлення: «Ми можемо принести вам стільки води, скільки ви хочете. Тільки припиніть вбивати людей і не підривайте світ».

Протестувальники закликали міжнародну спільноту зупинити Росію, запобігти глобальній техногенній катастрофі та запросити Україну до НАТО. 

«Що має зробити світ зараз? По-перше, змусити Росію негайно допустити міжнародну спостережну місію МАГАТЕ на ЗАЕС. По-друге, світова спільнота має нарешті взяти на себе відповідальність за мир у всьому світі й запросити Україну до вступу в НАТО. Це єдиний спосіб запобігти подібним катастрофам, захистити цивільне населення України та зупинити російський тероризм», — заявила організаторка акції та активістка Громадської ініціативи «Євромайдан Варшава» Вікторія Погребняк.

Польський активіст та один з керівників Комітету захисту демократії (КОД) Яцек Вишневський наголосив на необхідності передачі Україні винищувачів «F-16» та тиску для прийняття України до НАТО.