«Отак живеш і не знаєш, куди завтра прилетить»: історія Таміли Нестерук з Дніпропетровщини

Автори:
Агенція медійного росту «АБО»
«Отак живеш і не знаєш, куди завтра прилетить»: історія Таміли Нестерук з Дніпропетровщини

Армія РФ завдала удару по передмістю Дніпра ввечері 3 червня 2023 року. Ракета влучила між двоповерхівками. Під завалами однієї з них знайшли тіло дворічної Лізи. Понад 20 людей постраждали.

У момент вибуху Таміли Нестерук та її родини вдома не було. У квартирі залишилась тільки кішка, яку знайшли лише наступного дня. 

«Цього вечора я з чоловіком і донькою була на дні народженні у знайомих. Погано почувалася і вже хотіла їхати додому. Але було незручно одразу піти, тому залишилась. Можна сказати, що нам пощастило», — пригадує вона той день.

Коли пролунав вибух, усі гості вибігли на вулицю й побачили клуби пилу і диму. Чоловік Таміли сказав: «Це десь у нашому районі». 

Коли під'їхали до будинку, в якому прожили майже 15 років, побачили, що перший під'їзд зруйнований, а люди розгрібають завали. З другого під'їзду, де жила Таміла, вибігла сусідка й кричала, що уламки поранили літню жінку.

«Більшої частини першого під'їзду немає, даху і вікон — теж. Вже скільки днів минуло, а я досі в шоці. Тоді я бігла додому з думками, що просто вилетіли вікна. Ми їх вставимо й будемо жити далі. Лише потім побачила масштаби трагедії» — каже вона.

На платформі «Свій дім» можна поділитися власними спогадами про зруйновану оселю або заклад, в якому працювали. Для цього є зручна анкета.