«Океан Ельзи» презентував нову версію пісні «Я їду додому» на підтримку збору для українських саперів

«Океан Ельзи» презентував нову версію пісні «Я їду додому» на підтримку збору для українських саперів

Гурт «Океан Ельзи» презентував нову версію своєї пісні «Я їду додому» на підтримку збору для українських саперів «Нам тут жити» від «Київстар» та фонду «Повернись живим».

Мета кампанії — зібрати 175 мільйонів гривень на забезпечення транспортом і обладнанням для розмінування 146 інженерно-саперних груп у складі Сил підтримки ЗСУ.

Долучитися до збору можна, зробивши внесок на сайті «Київстару», через оформлення підписки на щомісячну пожертву або підключення послуги «Суперсила Допомога ЗСУ».

Щоб підтримати збір, Святослав Вакарчук та гурт «Океан Ельзи» презентували нову версію пісні «Я їду додому» та кліп на неї. Відео показує історію української саперки, яка вирушає на війну та проходить шлях повернення додому разом з українцями. 

«За останні роки багато звичних для нас слів набули нових значень. Так і наша пісня, написана понад 15 років тому, сьогодні звучить зовсім інакше: з болем, але й з вірою у краще. Завдяки кампанії “Нам тут жити” кожен із нас може допомогти очистити українські території від мін, щоб якомога більше українців змогли нарешті промовити : “Я їду додому”», — говорить фронтмен «Океану Ельзи» Святослав Вакарчук.

Гурт від себе переказав 500 тисяч гривень на розмінування. Кошти з монетизації відео на всіх музичних платформах теж будуть долучені до збору. Київстар зробив внесок у 20 мільйонів.

Кошти, зібрані у рамках кампанії, підуть на закупівлю пікапів, коптерів, металошукачів, захисного спорядження, засобів зв’язку та іншого обладнання для розмінування українських територій.