Одна людина загинула, шестеро — поранені. 9 травня росіяни обстріляли вісім областей України

Одна людина загинула, шестеро — поранені. 9 травня росіяни обстріляли вісім областей України

21 населений пункт Харківщини зазнав артилерійських та мінометних ударів. Внаслідок російської атаки на Харків постраждали 11-річна дитина та жінка 72-х років. Також пошкоджено 12 приватних будинків. У Липцях внаслідок артобстрілу постраждала 62-річна жінка. У Куп'янську загинув 51-річний чоловік та поранена 49-річна жінка.

На Запоріжжі росіяни атакували вісім населених пунктів. Надійшло 17 повідомлень про руйнування житла. Одну жінку поранено під час російського РСЗВ-обстрілу по Запорізькому району.

Росіяни обстріляли 15 населених пунктів Херсонщини. Поцілили в житлові квартали населених пунктів області, зокрема пошкоджено 28 приватних будинків. Зафіксовані влучання в об'єкт критичної інфраструктури та газогін. Одна людина отримала поранення.

Росіяни завдали 2 212 ударів по Донеччині. Вибухи пролунали в дев’яти населених пунктах. Пошкоджено 98 цивільних об’єктів. Внаслідок ударів по Гострому одна людина поранена. 

На Сумщині росіяни здійснили 11 обстрілів прикордонних територій та населених пунктів. Під обстріли потрапили Хотінська, Білопільська, Новослобідська, Есманьська, Середино-Будська громади.

На Миколаївщині Куцурубська громада зазнала артилерійських обстрілів. Також росіяни вдарили по Костянтинівській громаді. Пошкоджено автомобіль, виникла пожежа сухої трави. Постраждалих немає. 

На Дніпропетровщині російська армія цілила по Нікополю ударними дронами різних типів. По місту ворог вдарив п'ятьма безпілотниками. Пошкоджені будівлі двох приватних підприємств та магазин. Постраждалих немає.

На Чернігівщині росіяни атакували зі ствольної артилерії та мінометів Новгород-Сіверську, Семенівську і Сновську громади. Постраждалих немає. Про руйнування не повідомляють.