Одна людина загинула на Донеччині, на Херсонщині та Дніпропетровщині є постраждалі. Росія обстріляла дев'ять областей України

Одна людина загинула на Донеччині, на Херсонщині та Дніпропетровщині є постраждалі. Росія обстріляла дев'ять областей України

На Харківщині росіяни обстріляли керованими авіабомбами Харків, Золочів, Черкаські Тишки, Білий Колодязь. Пошкоджено приватні будинки, елеватор. Без постраждалих.

На Донеччині росіяни завдали 2 307 ударів з авіації, РСЗВ, артилерії та дронів по Новогродівці, Часовому Яру, Курахівці, Журавці, Новомиколаївці, Олександропілю, Орлівці. Пошкоджено приватні будинки. У Часовому Яру внаслідок обстрілу загинула людина.

На Луганщині росіяни обстріляли з авіації, артилерії та мінометів Невське, Куземівку, Макіївку і Стельмахівку, Новоєгорівку й Серебрянський ліс. За даними обласної військової адміністрації, без постраждалих.

На Дніпропетровщині росіяни обстріляли Нікополь та Марганецьку і Покровську громади з артилерії, ударних дронів. Поранено жінку.

У Запорізькій області росіяни завдали 523 удари по Гуляйполю, Роботиному та Лобковому, Новоандріївці, Малій Токмачці, Малинівці й Оріховому. Пошкоджено приватні будинки, без постраждалих.

На Миколаївщині росіяни завдали ударів з артилерії по Куцурубській громаді. Постраждалих немає.

На Херсонщині росіяни обстріляли з авіації та артилерії Іванівку, Олександрівку, Велетенське, Янтарне, Томину Балку, Молодецьке, Берислав, Дудчани, Осокорівку, Качкарівку, Республіканець та Херсон. Двох людей поранено.

На Чернігівщині росіяни обстріляли прикордонні Новгород-Сіверську, Сновську та Семенівську громади з мінометів та артилерії. Без постраждалих.

На Сумщині росіяни завдали 33 удари з артилерії, ударних дронів, мінометів по Юнаківській, Миколаївській, Хотінській, Краснопільській, Миропільській, Середино-Будській, Білопільській, Великописарівській, Шалигинській, Дружбівській громадах. Пошкоджено приватні будинки. За даними обласної військової адміністрації, без постраждалих.