МЗС України: висловлюємо солідарність із грузинським народом в його прагненні продовжити розбудову європейського майбутнього Грузії

МЗС України: висловлюємо солідарність із грузинським народом в його прагненні продовжити розбудову європейського майбутнього Грузії

Міністерство закордонних справ України висловило підтримку із грузинським народом, який з 7 березня протестує проти прийнятого в першому читанні законопроєкту «Про прозорість іноземного впливу».

Про це повідомляє пресслужба МЗС.

«Ми також взяли до уваги намір Президентки Грузії Саломе Зурабішвілі ветувати закон про так званих «іноземних агентів», який підважує діяльність громадянського суспільства. Поділяємо позицію ЄС про те, що проєкт закону в його нинішній редакції суперечить європейським цінностями та стандартами», — йдеться у повідомленні.

В українському МЗС додали, що як держава, яка прагне здобути членство в Європейському Союзі, Грузія має неухильно гарантувати громадянам їхні основоположні права та свободи, зокрема право на мирний протест.

Нагадаємо, протести у Грузії виникли на фоні прийняття у першому читанні законопроєкту «Про прозорість іноземного впливу». 

Президентка Грузії заявила, що накладе вето на закон «Про прозорість іноземного впливу». Вона також підтримала протестувальників, які вийшли на мітинги проти прийняття цього закону.

Фото: Depositphotos