Ми потребуємо, щоб Україна долучилася до роботи міжнародного слідства та отримали доступ до всіх наявних даних і до місця вибуху — Зеленський

Ми потребуємо, щоб Україна долучилася до роботи міжнародного слідства та отримали доступ до всіх наявних даних і до місця вибуху — Зеленський

Про це повідомив Володимир зеленський під час вечірнього звернення.

Очільник держави наголосив на важливості участі України під час розслідування того, що на території Польщі впала російська ракета.

«Українська позиція дуже прозора: ми прагнемо встановити всі деталі, кожен факт», — сказав Зеленський.

Він зауважив, що «вся українська інформація — у повному доступі».

«Ми даємо її партнерам ще починаючи з ночі, із тих перших годин, коли світ почав з'ясовувати, що сталося», — повідомив президент.

Він наголосив, що 16 листопада на засіданні Радбезу ООН мають розглянути питання нової хвилі російського ракетного удару.

«Одне з головних питань Радбезу — ситуація в Польщі: зʼясування всіх обставин того, як російська агресія перетнула польський кордон», — сказав очільник країни.

Зеленський також згадав, що у Києві та 18 областях країни продовжуються аварійні та стабілізаційні відключення.

На Херсонщині вже є понад 30 пунктів роздачі гуманітарної допомоги, а у більш ніж 20 деокупованих населеним пунктам області відновили електропостачання.

У Снігурівці на Миколаївщині розпочали виплачувати пенсії.

Президент закликав населення у деокупованих територіях бути обережними через значні мінування української території російськими військовими.

Володимир Зеленський привітав із Днем працівників радіо, телебачення та зв’язку.

«День працівників радіо, телебачення та звʼязку – це про тих, хто зміцнює демократію завжди. Хто інтегрує суспільство інформаційно, емоційно та політично. Хто об'єднує наші інтереси, наш біль і наші радощі, наші надії та прагнення, наші проблеми», — привітав Президент України.

Окрім цього, 16 листопада Володимир Зеленський провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Фото: Офіс Президента України