Ми потребуємо фінансової підтримки

Ми потребуємо фінансової підтримки

Привіт, свідомі!

Це Настя, СЕО та засновниця медіа.

Лиш нещодавно ми відсвяткували 5-річчя Свідомих, але зараз не впевнені, чи існуватимемо в наступному році.

У 2018 році я заснувала блог для своїх друзів з єдиним завданням — пояснювати їм, що відбувається в Україні та світі. У 2023 як повноцінне медіа ми продовжуємо підтримувати цю мету, однак надалі потребуємо вашої фінансової підтримки.

Ми двічі змінювали формат, кілька разів змінювалась сама команда, ми працювали під час пандемії та цілодобово у перші місяці повномасштабного вторгнення, щоб завжди тримати в курсі своїх читачів. Наші журналісти відвідали понад 20 міст на півдні та сході України, щоб привезти звідти найкращі репортажі. Минулого року ми запустили свої подкасти, а один із них — «Де ми?» про деколонізацію — цьогоріч отримав нагороду на премії «Слушно». У квітні завдяки співпраці з Іллею Полудьонним вперше випустили розслідування про Спартака Субботу, яке переглянуло понад 420 000 людей. Наостанок у листопаді ми організували форум «Спитай медіа: цензура, довіра та все про роботу редакції», у якому взяли участь близько 30 українських медійників і який відвідали майже 200 людей.

Ми робили й робимо все можливе, аби якнайкраще працювати для наших читачів, а тепер звертаємось, щоб ви підтримали нас для стабільної роботи медіа на наступний рік.

Ми знаємо, наскільки зараз важливо підтримувати наші Збройні Сили, тому спершу звернулись до фондів та організацій. Ми активно працюємо над залученням різних форм підтримки, але зараз змушені опиратись на вашу довіру та любов, наші читачі.

Ви можете підтримати нашу редакцію через невелику щомісячну підписку на LiqPay або Patreon чи зробити разовий донат на PayPal. Для тих, хто підтримує нас кожного місяця, ми розвиваємо свою спільноту з різними перевагами для її учасників.

Просити про фінансову допомогу нелегко, але ми віримо у вашу підтримку, оскільки ви довіряєте нам. До дня народження наша читачка Анастасія Сінгаєвська поділилась історією про те, як Свідомі стали у пригоді під час організації протесів у Чехії: «Аналітичний матеріал Свідомих був тим початком, з якого ми познайомились із проросійськими рухами в Чехії, діячами дезінформаційної сцени. Цей матеріал був поштовхом до самостійного вивчення».

Ми хочемо, щоб таких історій було більше, ми хочемо далі працювати для наших читачів і нести правдиву інформацію у світ.

Підтримайте нас на LiqPay або Patreon!

Дякую. З повагою

Анастасія Бакуліна