Музиканти «Imagine Dragons» запросили на концерт у Варшаві 15-річного Сашка, який став героєм їхнього кліпу «Crushed»

Музиканти «Imagine Dragons» запросили на концерт у Варшаві 15-річного Сашка, який став героєм їхнього кліпу «Crushed»

Музиканти «Imagine Dragons» запросили на концерт у Варшаві 15-річного Сашка з селища  Новогригорівка, який став героєм їхнього кліпу «Crushed».

Режисер кліпів «Imagine Dragons» Тай Арнольд зустрів Сашка під час подорожі Україною. Хлопець блукав рідним селом на Миколаївщині.

Режисер зафільмував історію Сашка, і вона стала основою музичного відео «Crushed». 

«Я вперше побував на такому великому концерті. Коли виходив на сцену, було страшно. Але потім, коли стояв там і тримав прапор, навіть сподобалося. Відчувалася дуже сильна підтримка: було багато синьо-жовтих прапорів, а люди тиснули мені руку, коли я спускався зі сцени», — поділився враженнями Сашко.

Прапор з підписами учасників гурту можна виграти за внесок 24 долари на відбудову України.

«У 2023 році все ще триває війна. Люди борються за свою свободу, свої домівки, свою країну. Люди борються за свої міста, свої села. Серед присутніх тут сьогодні є хлопчик, чий дім в Україні був зруйнований. Його село стерли з лиця землі, його будинок перетворився на руїни. Це реальність. Тут присутній наш дорогий друг Тай, який задокументував це. Тепер цей будинок відновлюють. Цеглинка за цеглинкою. Найменше, що ми можемо зробити, — це розповісти історії людей, які воюють, які втратили найцінніше, але не здалися, які продовжують боротися», — сказав зі сцени фронтмен Imagine Dragons Ден Рейнольдс.