Мартін Скорсезе та Віра Фарміга стануть ведучими концерту до річниці «Щедрика» у Нью-Йорку

Авторка: Марта Дика
Мартін Скорсезе та Віра Фарміга стануть ведучими концерту до річниці «Щедрика» у Нью-Йорку

4 грудня 2022 року у Карнегі-Голлі відбудеться великий концерт «Notes from Ukraine» за участі хорових колективів з України та Північної Америки, ведучими якого будуть американський режисер Мартін Скорсезе та американська акторка українського походження Віра Фарміга.

У концерті «Notes from Ukraine» візьмуть участь український дитячий хор «Щедрик» з Києва, український хор «Думка» з Нью-Йорка та хор «Трініті Вол-Стріт». Спеціальними гостями заходу є американська оперна співачка Джанай Брюггер та українська фолк-співачка Марічка Марчик.

Композитор Тревор Вестон представить свою нову композицію на вірш Сергія Жадана, що написаний спеціально для концерту. Також виконуватимуть музику Еріка Вітакра, Леонарда Бернштейна, Валентина Сильвестрова та Джорджа Гершвіна.

Концерт організований Українським інститутом, МЗС України, Razom for Ukraine та Ukrainian Contemporary Music Festival за підтримки Посольства України в США, Постійного представництва України при ООН та Генерального консульства України у Нью Йорку. Частина коштів від придбаних квитків буде спрямована на ініціативу Президента України UNITED24 для відбудови країни.

Переглянути концерт можна онлайн за посиланням.