«Київ стоїть, і буде стояти! Київ — вільний», — Байден

«Київ стоїть, і буде стояти! Київ — вільний», — Байден

Про це повідомив Президент США Джо Байден під час своєї промови в Польщі.

Байден висловив свою підтримку українцям та наголосив, що «український народ сміливий та незламний, а українська демократія надто міцна». Президент США також висловив свою підтримку Молдові та Президентці країни Маї Санду. 

«Путін думав, що зруйнує НАТО, але НАТО сильне як ніколи. Путін думав, що зможе використовувати газ, як зброю. Але ми звільнилися від енергетичної залежності», — сказав політик. 

Він також наголосив, що завданням країн-союзників є зупинити агресію та вибороти мир для України. Також він сказав:

Жорстокість ніколи не придушить волю вільних

Під час промови Байден анонсував новий пакет санкцій проти Росії. «Потрібно, щоб Росія заплатила ціну. Цього тижня будуть нові санкції. Всі, хто відповідальні за розв'язану війну, будуть покарані за злочини», — наголосив президент. 

Очільник США згадав, що понад 50 країн наразі надають Україні військову допомогу для протистояння російському вторгненню. 

«Уже ніяких сумнівів немає щодо нашої коаліції. НАТО не буде розділене, ми не втомимося від війни і будемо підтримувати Україну. Демократичні країни світу стоять разом. Свобода стоїть на порядку денному. Вільні люди не погодяться жити у неволі», — заявив Джо Байден. 

Зокрема, Президент США наголосив, що захист свободи — це тривалий процес. «Захист свободи — це не те, що ми можемо зробити за день або тиждень», — каже Джо Байден

Крім цього, він згадав, що у 2024 році саміт лідерів країн НАТО відбудеться в Сполучених Штатах, країни відзначать 75 років існування Альянсу. 

Байден каже:

Від Херсона до Харкова Україна береться за кожний метр своєї землі